Našimi zákazníky jsou jiní výrobci, velkosklady stavebních systémů, stavebniny, stavební firmy, koncoví spotřebitelé. Přepravu zboží realizujeme jednak naší dopravou, ale také každý den pomocí spedice General Parcel, která nám měsíčně doručí i přes 500 zásilek po celém Česku následující den po objednání. Denně obsloužíme v průměru 55 maloobchodních stavebníků. Díky příznivým cenám a kvalitním službám zdvojnásobujeme objemy prodeje každých 5-6 měsíců.

Zde v našem internetovém obchodě poskytujeme několik základních přepravních zbůsobů. Zákazník si sám zvolí způsob dopravy pro něj nejpohodlnější a pokud u daného výrobku jeho zvolený požadavek je možný, rádi vyhovíme.

Způsoby přepravy:

1) Osobní odběr: Zákazník si sám odebere zboží zde u nás v prodejně. U některého zboží, které nelze poslat jiným způsobem je spolu s naší dopravou, jedinou volbou, kterou Vám internetový obchod nabídne. Některé zboží je buď moc velké, težké nebo moc křehké a není vhodné jej zasílat, proto Vás rádi obsloužíme zde u nás v prodejně.

2) General parcel: Spolupracujeme s přepravci, kteří přepravují Vaše objednané zboží s určitou velikostí a váhou, co nejefektivněji a v co nejkratší možné době. Pro přesnější informace daného přepravce poskytujeme odkaz na jejich web http://www.geis-group.cz. Předem upozorňujeme, že Vašim podpisem potvrzujete správnost a neporušenost zboží a případné reklamace nejsou možné. pokud při převzetí objevíte nějákou nesrovnalost či poškození zboží ihned se obraťte na nás a my Vám rádi pomůžeme Váš problém vyřešit.

3) Naše doprava: Jako další možnost přepravy zboží, můžete využít naši dopravu, kterou Vám po individuální domluvě rádi poskytneme. Přeprava probíhá v rámci celé ČR. Cenu dopravy určujeme z hlediska hmotnosti a objemu přepravovaného zboží. Zboží o maximální hmotnosti 1800 kg a maximálního objemu 8m3 přepravujeme za cenu 5 kč/ 1 km. Zboží o maximální hmotnosti 5000 kg a maximálního objemu 13 m3 přepravujeme za cenu 18 kč/ 1 km. U toho druhu zboží je možnost vykládky hydraulickou rukou, do maximální hmotnosti břemene 1400 kg, za cenu 96 kč/ úkon. Cena dopravy našimi vozy, může být i výrazně nižší a to v případě větších nákupů. Proto Nás neváhejte kontaktovat a to nejlépe emailem na adresu, která je uvedená v kontaktech. 


 

Žádné zboží

Poštovné 0,00 Kč
Celkem 0,00 Kč

Košík K pokladně

Kategorie

reklama:
artsolution.cz
© 2012 vasefasady.cz | design: artsolution.cz